Помічаєте у себе негативні зміни структури шкіри – поява вузликів, бляшок, виразок, припухлостей і т.п.? Спостерігаєте різке погіршення самопочуття і зниження ваги тіла без явних причин? Лікар Чернецький Валентин Владиславович пропонує пройти комплексне обстеження, щоб точно визначити характер змін. А також готовий підібрати ефективне і безпечне лікування доброякісних і злоякісних пухлин молочних залоз і шкіри, з урахуванням статі, віку та індивідуальних особливостей організму пацієнта.
Сучасні методи лабораторних аналізів і апаратни
Не знаєте, як точно визначити симптоми і ознаки пухлини грудної залози у жінок? Для встановлення точного діагнозу і визначення виду хвороби необхідно пройти діагностику, а також здати ряд аналізів.
Для встановлення діагнозу використовуються:
- Первинний лікарський огляд і опитування пацієнта.
- Гістологія (забір зразків тканин з уражених ділянок).
- Цитологія (вивчення під мікроскопом рідинних зразків).
- УЗД, МРТ і мамографія грудей.
- Онкомаркери тощо.
Біопсію (процес забору зразків) можна проводити одним з таких способів: пункція (АПБ), трепан-біопсія, стереотаксична і ексцизійна біопсія.
В иди захворювання
Хоча новоутворення можуть лякати своєю формою і розміром, не всі вони носять негативний характер. Злоякісна пухлина молочної залози (рак грудей) може спочатку розвиватися непомітно, в той час як мастит, мастопатія або фіброаденома викликають дискомфорт і помітно погіршують якість життя.
Характерна симптоматика хвороб грудей
На наявність хвороби вказують характерні ознаки злоякісної пухлини молочної залози, при виявленні яких слід негайно звернутися до лікаря: ущільнення в молочній залозі, зміни форми і розміру сосків, набряклість, червоні виділення із сосків, стягнутість шкіри і сосків. Слід насторожитися при виявленні бляшок, незагоювальних виразок, пігментації окремих ділянок, появі пухлин різного розміру.
Видалення і лікування злоякісних пухлин грудей і шкіри
Лікування підбирається індивідуально, залежно від стадії захворювання, виду пухлинного процесу і стану пацієнта. Воно буде залежати від того, на якій стадії діагностована хвороба. На ранніх етапах застосовують висічення і видалення пухлин. Спосіб досить радикальний, проводиться під загальною анестезією, і грунтується на свідченнях лікаря.
На пізніх стадіях (III-я, IV-а) гарний ефект дають хіміо- та променева терапія в поєднанні з консервативним лікуванням (імуномодулятори, гормональні препарати тощо).
Рак, саркома молочної залози – не вирок, якщо своєчасно звернутися до гарного фахівця. Записуйтеся на прийом, якщо хочете позбутися від хвороби, і зберегти здоров’я!